به سایت شرکت تعاونی مسکن کارکنان فولاد مبارکه اصفهان خوش آمدید
آمار بازدیدکنندگان
تعداد بازدید امروز 32
تعداد بازدید دیروز 40
تعداد کل بازدید 264132
تعداد کاربران بر خط 2
تعداد کاربران لاگین بر خط 0
'NoData' not found in DataDic
اطلاعیه
نحوه تحويل واحدها و امضاء تعهدنامه جديد در پروژه هاي شهيد كشوري و فدك
فايل
منبع اطلاعيه

نحوه تحويل واحدها و امضاء تعهدنامه جديد در

 پروژه هاي شهيد كشوري و فدك

 

با توجه به مصوبات هيات مديره تعاوني مسكن كاركنان فولاد مباركه نحوه تحويل واحدها و امضاء تعهدنامه در پروژه هاي فدك و كشوري به شرح ذيل مي باشد :

1-اعضاء محترم پس از حضور در محل تعاوني نسبت به دريافت فرم تعهدنامه و تكميل و امضاء آن و ارائه چكهاي مندرج در آن به صورت اقساط حداكثر تا 95/9/30 اقدام مي نمايند. زمان و تعداد چكها با هماهنگي امورمالي تعاوني مي تواند تا سقف تاريخ ذكر شده تغيير يابد چكهاي ارائه شده بايستي به صورت چك حقوقي يا تائيد شده توسط كانون بازنشستگان و يا به صورت چك و سفته تواماً باشد.

 

2-پس از تكميل و امضاء تعهدنامه فرم مربوط به معرفي پيمانكاران صادر مي شود، در اين فرم دو حالت در نظر گرفته شده است :

 

1-2- متقاضي در خصوص تحويل واحد خود نواقصي مد نظر ندارد كه در اينصورت جهت تحويل واحد ، تحويل آيفون و تحويل ريموت كنترل به پيمانكار مربوطه مراجعه و پس از ثبت موارد تحويلي نسبت به تحويل كليد اقدام مي نمايد.

نماينده كارفرما مستقر در پروژه صورتجلسه تحويل را در چهار نسخه پس از امضاي نمايندگان مشاور و پيمانكار به تعاوني عودت و تعاوني يك نسخه از صورتجلسه تحويل امضاء شده كامل را به همراه يك نسخه قانون تملك آپارتمان ها و كارت تردد قرمز دائم تحويل عضو مي نمايد ، اعتبار كارت تردد زرد رنگ تا تاريخ 94/12/13 بوده و بعد از آن تردد در مجموعه صرفاً با همراه داشتن كارت قرمز ميسر خواهد بود .

 

2-2- در صورتي كه از نظر متقاضي نواقصي در واحد نسبت به صورتجلسه رفع اشكال تحويل موقت برطرف نشده باشد فرم مربوط به متقاضي تحويل و پس از نوبت دهي به همراه نمايندگان پيمانكار و نظارت به همراه يك نسخه برگ رفع نقص قبلي به واحد مراجعه و موارد رفع نقص نشده در صورتجلسه تحويل قيد مي گردد و پس از رفع نواقص كليد واحد تحويل و مراحل مندرج در بند 1-2 دنبال خواهد شد.

 

3-با توجه به شروع  رنگ آميزي و خط كشي كف پاركينگها فعلاً زير يكي از بلوكها جهت پاركينگ موقت آماده خواهد شد.

در اولين فرصت و قبل از پايان سال جهت انتخاب هيات مديره و قرعه كشي پاركينگها و انباري ها (پس از خط كشي و شماره گذاري ) پاركينگ و انباري مشخص و در صورتجلسات تحويل قيد خواهد شد.

لازم به ذكر است با امضاء تعهدنامه جديد تعهدنامه قبلي باطل بوده و چكهايي كه احتمالاً اعضاء به عنوان امانت به تعاوني ارائه نموده بودند نيز عودت خواهد شد.

شركت تعاوني مسكن كاركنان فولاد مباركه اصفهان
شرح اطلاعيه
نويسنده اطلاعيه
1394/12/03 تاريخ
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
۱۳۹۷ شنبه ۲ تير
Powered by DorsaPortal